Moje studio

W 2020 roku, po kilku miesiącach pracy pod chmurką podczas pandemii COVID-19, razem z moim mężem Mateuszem Nowickim postanowiliśmy przenieść się pod dach i tym samym stworzyć własne miejsce, które będzie kameralne, bezpieczne i w domowym, retro stylu. Tak powstało studio treningowe Zakład Kultury Fizycznej.

Zakład to 70-metrowy lokal, składający się z dwóch pomieszczeń treningowych, aneksu kuchennego oraz łazienki z prysznicem. Zależało nam na stworzeniu miejsca przytulnego, pachnącego świeżo zaparzoną kawą, w którym grać będzie dobra muzyka, a każdy klient poczuje się ciepło ugoszczony. Zapewniamy wodę z dzbanka z filtrem, częstujemy różnymi herbatami oraz oczywiście świeżą kawą, a zapominalskim pożyczamy ręczniki. Wszystko to jest bezpłatne – jest naszym gościnnym gestem. Zachowujemy reżim sanitarny. Po każdym treningu dezynfekowane są maty oraz sprzęt.

Zakład mieści się przy Gwiaździstej 7/2 na warszawskim Żoliborzu. Sąsiaduje z klimatycznym Parkiem Kępa Potocka. Miejsc parkingowych jest tutaj pod dostatkiem. Autobusem linii 122 dojedziesz niemal pod drzwi Zakładu (przystanek Barszczewska). Komfortowy jest także dojazd metrem do pl Wilsona lub tramwajem linii 15 do przystanku Marymont-Potok i dojście 10-20 minut do celu, w zależności od tempa marszu. Zapraszamy także rowerzystów – wehikuły można wprowadzać bezpiecznie do środka.

Gdzie jesteśmy?

Shopping Cart