fbpx

Joanna Jaworska

Współpraca

Współpraca
trener-klient

Jeśli jesteś zainteresowana uzyskaniem ode mnie pomocy, aby popracować nad swoim stylem życia, osiągnąć swoje cele treningowe i wyregulować odżywianie, to po pierwsze zapraszam Cię na konsultację treningową.

Konsultacja

Jest to bezpłatne spotkanie trwające od 70 do 90 minut, na którym przede wszystkim poznaję Twoją historię (przeszłość treningową, historie ewentualnych chorób), analizuję Twoją sprawność – przebyte kontuzje, aktualne problemy zdrowotne. Masz szansę mnie poznać, zrozumieć na czym polega usługa której udzielam. Dużo rozmawiamy, natomiast wykonujesz także kilka prostych ćwiczeń, dzięki którym jestem w stanie ocenić Twój wyjściowy poziom sprawności fizycznej i ustalić plan działania.

Stała opieka treningowa

    Na opiekę treningową składają się:

  • Treningi właściwe (ok. 60-minutowe sesje na siłowni)
  • Pomoc z zakresu żywienia (poradnictwo żywieniowe)
  • Monitoring aktywności fizycznej (dziennik aktywności on-line)
  • Plany treningowe (jednostki uzupełniające, wedle potrzeb)
  • Programowanie treningowe
  • Mentoring (wsparcie coachingowe wedle potrzeb)
  • Pomoc manualna (masaże rozluźniające w razie potrzeby)

 Plany treningowe

Proponuję także współpracę na zasadzie planów treningowych. Dostajesz ode mnie w pełni zindywidualizowany, obszerny dokument, dzięki któremu planujesz swoją codzienną aktywność fizyczną i monitorujesz w skali tygodnia. Przez określony czas jesteśmy w kontakcie, w razie potrzeby wprowadzenia zmian w planie. Istnieje możliwość rozszerzenia planu o stały monitoring i kontakt w dłuższym czasie.

Współpraca
coach-klient

Coaching integratywny to połączenie wybranych narzędzi oraz metodologii coachingowych z metodologią, wiedzą i narzędziami z wybranych dziedzin terapii i psychologii. Moim zadaniem jest ukierunkować Cię na rozwiązanie problemów, które spotykasz po drodze do realizacji swojego celu. Pomagam Ci dostrzec sens planowania całej drogi. Na początku wyznaczamy właściwy cel, co jest absolutną podstawą sukcesu. Mając cel i plan, Twoim kluczem efektywności jest MOTYWACJA. Dzięki spotkaniom znajdujemy sposób, by tę motywację utrzymywać na dobrym, zachęcającym do działania poziomie, optymalnym poziomie.

Zapraszam Cię do współpracy, gdzie sesje coachingowe będą dobrym uzupełnieniem treningów. Mogą one uzupełniać stałą opiekę treningową, jak i współpracę gdy korzystasz z usługi Planów Treningowych.

Współpraca branżowa

Współpracuję z: