Trening uważnego ruchu ONLINE

tre online 2-min

To koncepcja treningu ze szczególną uważnością na ciało i jego bieżące potrzeby. To trening grupowy, odbywający się na platformie Zoom. Zaczyna się krótkim uziemieniem (oddech i bycie na moment tylko ze sobą), by następnie przejść do aktywności – od łagodnej po coraz intensywniejszą. Podczas treningu widzisz mnie a ja Ciebie. Treningi są zapisane, więc w razie nieobecności istnieje możliwość odrobienia go w czasie 30 dni od transmisjiStawiam na łagodność wobec siebie (w kontraście do przemocowego fitnessu), jednocześnie podkreślając dobroczynny wpływ aktywności na ciało i umysł. Możesz się porządnie zmęczyć, ale jeśli tak zdecydujesz – lekko rozruszać. Sama decydujesz jakiej intensywności ruch jest Ci niezbędny, a ja prowadzę Cię w tym ruchu. 

Trening ma charakter wzmacniający, mobilizujący i usprawniający ciało.  Jest to bezpieczna forma ruchu także dla chorujących na endometriozę, czy insulinooporność.

Jedno spotkanie trwa ok. 60 minut. Na trening przygotuj matę do ćwiczeń i miej w pobliżu krzesło, poduszkę, średni ręcznik oraz kij od szczotki. Widzimy się co środę o 19:00!

Cena:
  • zajęcia jednorazowe – 45 zł
  • karnet na 4 wejścia – 140zł
Niebieska Żółta Gryzmoły Urodziny Wiadomość Wideo
Instrukcja zapisu na zajęcia przez Fitssey
1. Wybierz środowe zajęcia z kalendarza poniżej lub zaloguj się bezpośrednio przez stronę https://app.fitssey.com/myslwruchu
2. Jeśli masz już konto na Fitssey wprowadź swoje dane do logowania. Jeśli nie, to utwórz bezpłatne konto.
3. Aby zapisać się na zajęcia kliknij przycisk “dołącz” przy wybranej dacie. Jeśli nie masz wykupionego karnetu aplikacja poprosi Cię w tym momencie o jego zakup.
4. Od razu dostaniesz potwierdzenie rejestracji na swoją skrzynkę mailową.
5. Link do zajęć możesz odnaleźć na 2 sposoby: 
a) logując się na stronę aplikacji Fitssey i klikając na ikonkę “oglądaj” pod zajęciami na które się zapisałaś
b) klikając w link, który będę wysyłać do Ciebie w każdą środę rano (weź pod uwagę, że jeśli zapiszesz się w środę po południu, to możesz nie dostać tego maila)
W razie jakichkolwiek pytań pisz na kontakt@myslwruchu.pl
 
 
Shopping Cart