logo-01-02

KINSTRETCH® to system usprawniania ciała, który rozwija maksymalną kontrolę ruchu, elastyczność oraz aktywne zakresy ruchu.

  • poczuj w ciele przestrzeń
  • wzmocnij stawy – więzadła, torebki stawowe
  • zmniejsz ryzyko urazów
  • osiągnij niezwykłą kontrolę ruchów
  • zwiększ aktywne zakresy ruchu
  • wprowadź w swoją rutynę nowe ćwiczenia rozgrzewkowe
  • poczuj skuteczność w ciele
  • zwiększ swoją elastyczność
  • zaimponuj innym nowymi umiejętnościami

…Między innymi takich efektów możesz spodziewać się regularnie trenując Kinstretch lub wprowadzając ćwiczenia z tego systemu do swoich rutyn rozgrzewkowych oraz treningowych.

Podoba Ci się, jednak nie do końca rozumiesz o co chodzi?

Opowiem czym jest ta metoda, czemu zawdzięcza swoją skuteczność, a także poprowadzę przykładową lekcję. Jeśli Cię to zainteresuje, będziesz mógł_mogła dołączyć do mojej platformy Kinstretchowej, która ruszy już we wrześniu!

.

O MNIE
Jestem trenerką personalną, która ma za sobą wiele szkoleń i sposobów pracy. Trenowałam siłowo z odważnikami kettlebells metodą StrongFirst PAvla Tsatsoulina (Top Team***, Simple and Sinister), zajmowałam się programowaniem i treningiem trójbojowym samym sobie.

Znalazłam swoje miejsce w treningu medycznym, funkcjonalnym, aż po latach dźwigania i restrykcji przekierowałam się na formy uważnościowe i stworzyłam Treningi Uważnego Ruchu. Rozumiejąc, że w świecie treningu jest zarówno miejsce na łagodność, jak i solidną pracę, czułam jednak niedosyt w formach zwiększających maksymalne zakresy ruchu i mobilność, w opcji AKTYWNEJ.

Tak wpadłam na system Functional Range Conditioning, którego instruktorką zostałam szkoląc się w Londynie (listopad 2023 r.). Po czym zachłyśnięta tą wiedzą zdobyłam kompetencje instruktorki metody Kinstretch (styczeń 2024 r.) Pozwól, że się z Tobą nimi podzielę na webinarze oraz na zajęciach ruchowych.

Od kogo się uczyłam?
Sebastian Gęsior, Marek Purczyński, StrongFirst (szkolenie w CKB), Trenerzy Akademii Kettlebells, Training Showroom, SWPS “Uważność i współczucie”, Functional Range Conditioning i Kinstretch oraz wiele małych szkoleń w topowych szkołach trenerskich.

KINSTRETCH powstał w efekcie wnikliwych analiz badań naukowych przeprowadzonych przez ekspertów w dziedzinie kondycji fizycznej i medycyny w zakresie kontroli ciała, zapobiegania kontuzjom, zdrowia stawów i długowieczności fizycznej. Twórcą metody jest Adreo Spina.

Doświadcz czegoś nowego. Doświadcz Kinstretchu.